» Шамбала

Шамбала браслет - завжди тягне до таємниці

Всі люблять розгадувати інших, але ніхто не любить бути дозволеним. Франсуа Ларошфуко

Браслет Шамбала - секрети вибору підходящого прикраси

Браслет Шамбала - секрети вибору підходящого прикраси

Нас завжди тягне до таємниці. З самого народження людина пронизаний невидимими нитками, які пов'язують всі нюанси власної долі з вищим Я. І завжди ми мріємо про те, щоб навчитися керувати коливаннями цих ниток, взяти їх в свої руки, зрозуміти справжнє значення.

Велика, небесна, містична країна. Легендарне Гімалайське королівство, яке дбайливо зберігає тисячоліттями головну таємницю про джерело всього сущого на Землі, про походження життя. І лише зрідка її хранителі дають можливість стикнутися людям з істиною. Стиль Тибету не йде з висот популярності в сучасному житті - модно все, що стосується цих загадкових місць.

Таємнича країна знаходиться на півночі Індії, поруч з річками Сирдар'ї і Аму-Дар'ї.

У нас є своя Шамбала - «Біловоддя». Старовіри кажуть, що це місто існує в багатьох реальностях одночасно. Кілька років тому брати ювеліри Медс і Мігель Корнерапа буквально підірвали життя модного світу своїми новими прикрасами. Вони створили браслети Shamballa, з'єднавши в них найдавніші традиції Індії з сучасним філігранним мистецтвом.

Все про прикрасу Shamballa

Головне, що означає цей браслет - продовження розвитку людської сутності, злиття з Всесвіту в єдине ціле, абсолютну досконалість. Життя талісмана зародилася в стародавньому Тибеті тисячі років тому, коли ченці монастирів плели собі обереги, особливим чином роблячи вузли і вплітаючи туди спеціально підібрані камені.

Який у нього сенс?

На перший погляд - це просто красива фенечка, створена з різнокольорових намистин, обплетених між собою міцними шнурами. Але насправді браслет шамбала значення має куди більш глибоке, сакральне.

Симпатичний браслет - це не просто стиль, це сенс життя, спосіб, за допомогою якого можна змінити власну долю, поліпшити її шляхом самовдосконалення. І він починає діяти відразу, коли ви одягаєте його на зап'ясті руки.

Якими повинні бути справжні браслети Шамбала

Якими повинні бути справжні браслети Шамбала?

Вони ніколи не мали власного дизайну. Його і не буде. Тисячолітні браслети не можуть володіти якимось певним товарним знаком. Шнури, камені підбиралися індивідуально, їх вибір залежав від впливу зірок. Сучасні вироби також створюються вручну, з різних матеріалів і намистин. Є жіночі, чоловічі, навіть дитячі браслети.

Ідеальний браслет Шамбала - зроблений власними руками. Коли йде процес його створення, народження, ви передаєте йому частинку себе, надаючи виробу особливого значення. Такі браслети будуть працювати на всі 100%.

За призначенням

Виберіть собі браслети Шамбала значення яких виходить з власних потреб:

Ідеальний браслет Шамбала - зроблений власними руками

Можна вибрати відразу кілька браслетів, один з яких означає відповідність зодіакального знака вашому кольору, а інші стануть помічниками в поліпшенні деяких життєвих сфер. Браслет Шамбала здатний сам вибрати собі господаря, він просто магнітом притягне до себе ваш погляд і не відпустить його. Тут вже відбувається інше, підсвідоме значення у виборі оберега. Такий вибір дуже сильний, вірний, що йде від серця.

Носити обереги потрібно на правому зап'ясті не більше трьох одночасно. Кожен талісман зберігайте окремо від інших. На ніч не залишайте його на руці - амулетові потрібно «скинути» все емоції, накопичені за добу. Раз на два тижні щоб очистити енергетику каменів, тримайте прикраса під проточною водою.

Хочеться, щоб все наше життя складалася лише з одних приємних, вдалих моментів. Вам допоможуть браслети Шамбала, просочені містикою, що володіють потужною енергетикою. Вони справжні путівники в нову, щасливу життя.

Вгору