Декоративна ваза з винної пляшки

Інтер'єр - родзинка кожної квартири. Всі хочуть внести в свій затишний куточок що-небудь цікаве і неповторне. Але саме чудове - те, що зроблено своїми руками, зі смаком і з любов'ю.

У цій статті ви дізнаєтеся, як за допомогою черепашок і пляшки з-під вина зробити красиву декоративну вазу, яка приверне увагу абсолютно всіх гостей вашого будинку.

Для початку вам необхідно знайти найголовніше - пляшку з під вина. Вона повинна бути цікавої форми з широкою шийкою, щоб вийшло заповнити її черепашками.

Потім вам слід повністю очистити її від різних папірців і етикеток, щоб не закривати вміст.

Декоративна ваза з черепашок

Після цього ви повинні вибрати тільки найкрасивіші черепашки та очистити їх від піску. Тільки після цього можна акуратно, нахиливши пляшку, заповнювати її черепашками.

Декоративна ваза з черепашок

Бажано робити це якомога акуратніше, оскільки черепашки можуть розбитися, а дістати їх осколки з пляшки вже не вийде.

Декоративна ваза з черепашок

Коли заповните пляшку до кінця, залиште пару сантиметрів зверху, щоб внести родзинку в свою декоративну вазу. Це, як правило, може бути сама незвичайна черепашка з усіх наявних або, наприклад, морська зірка.

Декоративна ваза з черепашок

За бажанням можна додати до зовнішнього дизайну вази кілька візерунків фломастером або гуашшю.

Фінальним кроком зі створення декоративної вази може послужити якийсь невеликий бантик на шийці пляшки, що буде виглядати дуже незвично.

Декоративна ваза з черепашок

Тепер ви можете сміливо сказати, що ваша ваза готова!

Декоративна ваза з черепашок

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору