Весільні запрошення своїми руками

У сучасному світі, коли купити можливо практично все, особливо цінується ручна робота. Тому якщо ви сумніваєтеся, чи робити запрошення на власне весілля своїми руками або піти в найближчий магазин канцтоварів та купити готові листівки, віддавайте перевагу першому варіанту.

Чому краще зробити запрошувальні листівки на весілля самостійно?

Роблячи запрошення на таку важливу урочистість, як весілля, своїми руками, ви вкладаєте не тільки грошові кошти, а й частинку себе і своєї душі.

Гості, коли побачать таку увагу, не зможуть залишитися байдужими, а рідні та близькі будуть приємно здивовані та збережуть цю листівку на довгу пам'ять.
Виглядати листівка hand-made буде дуже виграшно, адже дизайн придуманий вами і, отже, ймовірність того, що подібний екземпляр може зустрітися в іншої пари мінімальна.

Обійдеться таке запрошення набагато дешевше, ніж ви будете купувати готове або замовляти в спеціалізованому агентстві, що займається створенням весільних аксесуарів. А це дуже важливо з огляду на проведення такого великомасштабного заходу.

Що знадобиться для створення запрошувальної листівки?

Для того, щоб листівка вийшла святковою, красивою і якісною, вам знадобляться:

  • дизайнерський картон (можна замінити кольоровим картоном);
  • папір для акварелі або креслення;
  • лінійка (краще металева);
  • канцелярський ніж;
  • ножиці, в тому числі фігурні;
  • клей олівець;
  • момент прозорий;
  • атласні стрічки;
  • мережива;
  • стрази, намистини.
Запрошення на весілля: купити готові або зробити самостійно?

Цей базовий набір дозволить створити дуже ніжні запрошення в романтичному стилі.

Покрокова інструкція, як зробити запрошення

Наші запрошення будуть невеликого розміру (135*135 сантиметрів). При бажанні можна зробити будь-якої форми і розміру.

Беремо лист акварельного паперу і вирізаємо за допомогою ножиць або канцелярського ножа для паперу квадрат 12*12 сантиметрів.

Запрошення на весілля: купити готові або зробити самостійно?

Одну сторону за допомогою фігурних ножиць робимо ажурну. Для цієї мети можна використовувати фігурний дирокол краю, але таке задоволення обійдеться значно дорожче.

Є один секрет, який дозволить вам виконувати розріз акуратно. Від краю листа до того місця, де ви збираєтеся працювати фігурними ножицями має бути не менше 5 сантиметрів.

Беремо атласну стрічку і мереживо і відрізаємо від загального мотка 14 сантиметрів кожного декоративного елемента (12 сантиметрів для лицьового боку і по 1 сантиметру для кріплення з вивороту). Щоб край не обтріпався, злегка проходимся вогнем. Зі зворотного боку приклеюємо все на клей і даємо йому висохнути.

Запрошення на весілля: купити готові або зробити самостійно?

Беремо заготівлю для листівки і поміщаємо на неї прикрашений квадратик, попередньо змащений клеєм. Притискаємо два елементи один до одного.

Запрошення на весілля: купити готові або зробити самостійно?


Наша запрошувальна листівка майже готова. Залишилося помістити на неї бантик з атласної стрічки.

Запрошення на весілля: купити готові або зробити самостійно?

Якщо хочете, можете вклеїти стрази.

Які можуть бути труднощі при виготовленні весільної листівки?

Як правило, при створенні запрошення на весілля у майстринь не виникає особливих труднощів. Однак може трапитися так, що перші екземпляри можуть вийти не такими хорошими, як ви задумали. Але не впадайте у відчай!

Через 2-3 готові листівки ви отримаєте ідеальний результат.

Запрошення на весілля: купити готові або зробити самостійно?

Будьте готові до того, що у вас будуть з'являтися все нові і нові ідеї, які ви захочете втілити в життя. Але вам доведеться зупинитися на чомусь конкретному.

Крім того, для створення такого важливого весільного атрибута, як запрошення, буде потрібно багато часу. Особливо це стосується випадків, коли потрібно зробити не менше 100 штук.

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору