Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

Якщо в цьому році вам було мало снігу, ця маленька «куля» може бути милим сніговим дивом. Її можна зробити як для прикрашання інтер'єру, так і в подарунок кому-небудь, і робиться вона дуже швидко!

Для прикладу, я використовувала в «кулі» пінгвінів (гумки), але ви можете використовувати будь-які інші фігурки, і не обов'язково гумки!

Хай буде сніг!

Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

Що вам знадобиться:

Невелика пластикова (або скляна, якщо знайдете підходящу) баночка з кришкою, половина столової ложки рідкого гліцерину, блискітки для створення ефекту снігу, 2 гумки-пінгвіна, вода, пластикова кришка, водонепроникний клей 100% силіконовий (гель для кухні та ванни або супер клей-гель, і те й інше відмінно працюють!) і будь-які додаткові аксесуари-фігурки.

Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

Крок 1: Приклейте пластикову кришку з внутрішньої сторони до кришки банки. Це дозволить трошки підняти в майбутній «кулі» наших пінгвінів, щоб їх було краще видно.

Крок 2: Нанесіть гель з блискітками на поверхню кришки, створюючи «замети» (можна міняти місцями перший і другий кроки)

Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

Крок 3: Приклейте пінгвінів до «заметів». Приклеюйте обережно, щоб при подальшому закритті банки пінгвіни не відклеїлися, зачепивши край банки.

Крок 4: Приклейте до пінгвінів додаткові аксесуари, якщо такі є (в моєму випадку - це подарункові коробочки).

Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

Крок 5: Все додатково зверху засипати невеликою кількістю блискіток-сніжинок.

Крок 6: Переконайтеся, що всі приклеєні компоненти не завадять закриттю банки.

Крок 7: Дочекайтеся, коли клей всюди повністю висохне. Після цього налийте в банку води і додайте 1/8 чайної ложки блискіток.

Крок 8: Додайте половину столової ложки гліцерину в воду і ретельно перемішайте.

Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

Крок 9: А тепер найскладніше. Тримаючи банку над раковиною, закрийте її кришкою, не пошкодивши приклеєних аксесуарів. Намагайтеся, щоб води було по максимуму, уникаючи бульбашок повітря. Коли знайдете потрібний рівень води, загерметизуйте кришку водонепроникним гелем, щоб при перевертанні банки з неї не витікала вода.

Крок 10. Після висихання гелю, переверніть банку і перевірте герметичність. Якщо десь вода протікає - проведіть в місці дірки гелем ще раз. При необхідності - відкрийте кришку, заново закрийте і нанесіть клей ще раз.

А коли все буде готово - можете потрясти вашу "чудо-кулю" і насолоджуватися снігопадом!!!

Сніжна куля з пінгвінами всього за 10 кроків!

 

Стаття чесно переведена з сайту http://www.soapqueen.com/bath-and-body-tutorials/home-crafts/homemade-holiday-snow-globe/

Автор перекладу: Kate Green

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору