Ромашка в техніці квілінг

Квілінг - це цікава, легка і незвичайна техніка, якою можна займатися навіть з дітьми!

Розглянемо один з найпростіших фігур - модулів, з якої можна зробити милу ромашку.

Нам знадобляться вузькі смужки паперу (я вручну нарізала смужки з офісного паперу шириною 0,5 см) і зубочистка (або щось інше тоненьке, наприклад, спиці).

Ромашка - квіллінг

Накручуємо щільно смужку на зубочистку:

Ромашка - квіллінг

В результаті має вийти ось такий щільний «циліндрик»

Ромашка - квіллінг

До цього моменту однаково робляться практично всі базові модулі для квілінгу. Ми ж розглянемо тільки форму крапельки і форму листка.
Щоб надати скрученої спіралі потрібну форму, спочатку акуратно розмотайте спіраль, а потім знову її накручуйте, але не так щільно, як ми робили до цього. Залишайте між витками побільше місця, щоб майбутня пелюстка була ширшою. Коли будете знову скручувати, намагайтеся пальцями надати пелюстці потрібну форму, десь згинаючи папір, а десь і зовсім його випростуючи:

Ромашка - квіллінг

З інших смужок зробіть так само інші пелюстки. Я вирішила зробити «7», на випадок якщо раптом дівчина (майбутня господиня ромашки) захоче поворожити на коханого на такий ромашці =) (на фото - 8 пелюсток, один я зробила запасним, на всяк випадок)

Ромашка - квіллінг


Серцевина ромашки робиться дуже просто - також закручуємо в щільний циліндр папір, і або так і залишаємо його (якщо ромашка маленька), або робимо його трохи вільніше. Ось така композиція вийде у майбутньої ромашки

Ромашка - квіллінг

Якщо ви хочете зробити аплікацію, вже можете сміливо брати в руки клейовий пістолет або просто тюбик клею, акуратно наносити клей на край (не треба занадто багато, по крапельці) і приклеювати до потрібного фону. Я вирішила зробити ромашку на стеблині, з листком.
Для цього я зробила ще тоненьку стеблину зі скрученого навколо спиці смужки зеленого паперу в 1 см (смуга паперу обмотується уздовж всієї спиці, як би навскоси, початок і кінець закріплюються клеєм), а для листочка використовувала «квілінгової» ширини 0,5 см смужку, також скрутила, як і пелюстку ромашки, але тут вже не один чіткий куточок, а два:

Ромашка - квіллінг

Склеюючи все елементи між собою і почекавши, коли це все висохне, отримуємо ось таку квіточку (сама робила квілінг-річ неапплікацію перший раз, тому ромашка вийшла трошки нахиленою = ()

Ромашка - квіллінг

Ви також можете використовувати всі ці прийоми для створення власних форм-модулів, з яких можна будувати інші картини, які тільки захочеться!
Креативних ідей і фантазії!

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору