Пахощі квітника

Квітник з весни до осені

Влітку приємно зануритися в прохолоду і пахощі квітника! Але щоб ваш сад дійсно був квітучим, треба про це подбати заздалегідь.

Гарні однорічні квіти, зовсім невибагливі майорці, настурції, однорічні жоржини «веселі хлопці», петунії.

Їх можна сіяти щороку прямо в землю при температурі землі + 10-14 градусів.

Але якщо ви подбаєте і заготовите насіння, зібравши його з сухих квітів, то зможете приготувати розсаду.

В кінці січня можна розкласти в підготовлені горщики землю, куплену в магазині для квітів. Посадити насіння, полити і чекати коли воно почне радувати вас своїми сходами.

Навесні посадивши розсаду квітів, ви прикрасите свою ділянку. Щоб ваш квітник виглядав навесні та раннім літом красивим, раджу посадити з осені цибулини нарцисів, крокусів, тюльпанів.

Як тільки зійде сніг з'являться перші сходи пролісків, крокусів.

За ними, у міру потепління повітря і грунту проклюнуться гострі листочки нарцисів і тюльпанів. І з ранньої весни цвітіння буде залучати комах, і радувати вас дзижчанням. Після цвітіння ранніх квітів почнуть підніматися з землі однолітки, посаджені вами.

Красиво в саду виглядають невибагливі тагетеси, красуня газанія і запашна петунія, майорець, які будуть радувати цвітінням до самих заморозків.

Якщо особливого часу доглядати за квітником у вас немає, дуже добре підійдуть багаторічники, такі як фіалки, маки багаторічні, флокс шилоподібний, бурячок жовтий, астільба, філіпендула або таволга.

Гарні різновиди очитков, яких досить багато, і вони досить невибагливі. Восени красиво виглядатимуть різноманітні сорти хризантем.

Щоб менше було клопоту, краще посадити різновиди хризантем дубок, їх і викопувати не треба і розростаються вони досить добре. Захаращувати квітник не варто. І багаторічні та однорічні квіти будуть радувати вас з перших весняних теплих днів до морозів.

Приємної вам творчості в саду.

Квітник з весни до осені

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору