Зустрічаємо Новий 2018 рік

До нового року залишилося зовсім мало часу, і багато хто з Вас вже замислювалися над тим, як його зустріти. Кожна людина Новий рік відзначає по-своєму: хтось вдома, хтось в ресторані, а хтось їде зі своєю сім'єю в гості.

Прикраса будинку для зустрічі Нового Року в колі сім'ї

Багато хто з нас любить відзначати Новий Рік вдома. Вся родина збирається за великим столом з безліччю смачних страв, фруктів і солодощів. А для того, щоб в будинку панувала святкова атмосфера, його потрібно обов'язково прикрасити.

Для прикраси будинку, крім головного атрибуту свята, новорічної ялинки, нам буде потрібна мішура (теплих відтінків), новорічні іграшки (бажано купити овечок або кізок), статуетки (коні, вівці або кози).

Зустрічаємо Новий рік. Вдома і в лісі, з сім'єю і друзями

Можна своїми руками зробити ось такого симпатичного козенятка чи кізочку, або разом з дітьми за 15 хвилин виготовити білу овечку з ватних паличок.

З мішури або дощу можна зробити на стінах силуети кози. Це виглядає незвично і забавно.

Постарайтеся прикрасити мішурою не тільки ялинку, але і пустити її по стелі або навколо люстри.

Не забудьте про статуетку коня. Проговоріть їй про всі свої невдачі та поразки, які відбулися у вас в старому році, а також подякуйте за те хороше, що приніс вам синій кінь за минулий рік.

Все погане залиште в старому році, тому що в цю святкову ніч ви зустрічаєте не просто новий рік. Ви зустрічаєте своє нове життя, яке обов'язково принесе вам щастя і радість, удачу та успіх, здоров'я і добробут.

Свято поза домом

Зустрічаємо Новий рік. Вдома і в лісі, з сім'єю і друзями
Щоб зустріти незвично новий рік, можна організувати поїздку в ліс. Ви напевно подумаєте, що за маячня?!

Спробую розповісти, як чудово провести це свято подалі від міста.

Можна заздалегідь забронювати будинок або садибу на заміській базі відпочинку, благо їх зараз досить багато.

У цей будинок ви можете покликати всіх своїх друзів і рідних, запросити Діда Мороза і Снігуроньку, покататися на санях, посидіти біля багаття, посмажити шашлик і дружно поспівати пісні. Загалом, влаштувати для всіх воістину незабутнє свято.

І коли приїдете додому, у вас будуть тільки самі добрі спогади про зустріч Нового року.

Від душі всім бажаю радісно і весело зустріти майбутній Новий рік!

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору