Як визначити вагітність без тесту?

Будь-який лікар, відповідаючи на це питання, скаже, що способів, 100% визначають вагітність, немає. І навіть тести іноді можуть помилятися. Але все ж жінки вірять різним прикметам, досвіду подруг і дуже часто вдаються до самостійної діагностики в домашніх умовах. Що ж, це особиста справа. Головне, щоб такі методи тестування були безпечними. Розглянемо деякі з них.

Як дізнатися чи вагітна

Базальна температура

Теоретично визначити вагітність в домашніх умовах може спробувати будь-яка жінка. Те, що вийде в підсумку, це все лише ймовірності. Отже, почнемо з вимірювання базальної температури і пояснення отриманих результатів.

Найчастіше така температура вимірюється в якості додаткового засобу діагностики гормонального фону. Починати вимірювання потрібно з першого дня менструального циклу. Вимірюється температура не тільки в прямій кишці. Можна тримати градусник в роті (5 хвилин) або в піхву (3 хвилини), але не під пахвою. Робити це потрібно вранці, лежачи в ліжку. При цьому підготовку градусника (струшування) потрібно провести з вечора для точності вимірювання. Всі показники щодня заносіть в простий графік.

Як визначити вагітність по базальної температури?

Менструальний цикл жінки складається з 2 фаз до овуляції і після неї. Ці періоди мають майже однакову тривалість. Друга фаза в разі настання овуляції характеризується підвищенням базальної температури, після овуляції її зниженням (ближче до місячних). Якщо ж зниження температури не відбувається, можливо і ймовірно настання вагітності.

Слід врахувати, що при цьому методі на показник градусника впливає прийом алкоголю і деяких ліків, стан нездужання і прогноз респіраторного захворювання. Тому сам фактор точного визначення температури залежить від ряду обставин.

Онлайн тести

Онлайн тестування передбачає діагностику вагітності по ряду питань, на які відповідає жінка. Звичайно, через екран монітора навряд чи можна поставити точний діагноз. Але відповісти на запитання типу: чи відчуваєте ви блювоту, чи був у вас секс без запобігання і т. д., не складно.

Результатом такого тесту буде знову ж приблизне процентне співвідношення «так» чи «ні» на користь настання вагітності. Якщо комп'ютерний тест безкоштовний, то є сенс визначити вагітність. Але коли за це вимагають гроші у вигляді оплати СМС, то навряд чи варто погоджуватися.

Тестування самопочуття

Альтернативою онлайн тесту може бути самостійне тестування на ознаки вагітності.

  1. Затримка менструації. У рідкісних випадках місячні можуть йти і під час вагітності, але це мізерні виділення, несхожі на звичайні менструальні. Доктор може діагностувати вагітність тільки після двох-трьох тижнів затримки.
  2. Токсикоз. Нудота і блювання є найпоширенішими ознаками вагітності. Але не у кожної жінки бувають ранні токсикози.
  3. Біль в молочних залозах. Бувають випадки, коли відразу після настання вагітності жінка не може доторкнутися до грудей через сильний біль. Соски пігментуються і стають дуже чутливими. Але якщо болить тільки одна грудь, скоріш за все наявність патології. Біль в області яєчників. Ця біль дуже аналогічна тій, яку відчувають перед місячними. Іноді такий біль є показником позаматкової вагітності.
  4. Посилення лібідо. Настання вагітності характеризується і збільшенням сексуального бажання. Але найчастіше ситуація буває абсолютно протилежною - лібідо пропадає. Тоді чоловікові потрібно звикати, що його половина готується стати мамою.
  5. Нервозність, сонливість, плаксивість. Іноді серед ночі вагітні жінки відчувають сильне бажання з'їсти солоний огірок, ананас, а вдень їм хочеться поплакати просто так. Сонливість же означає, що відпочивати тепер потрібно довше.
  6. Часті сечовипускання. Це явище пов'язане з розслабленням сфінктера сечового міхура. А причиною можуть бути ті ж гормональні зміни. Така ситуація може тривати і всі 9 місяців.

Як дізнатися чи вагітна

Бабусині методи визначити вагітність

Наші бабусі не знали, що таке ультразвук, тести на вагітність, але безпомилково визначали це. Один із способів такого тестування заснований на дії йоду. У наповнену сечею ємність капніть кілька крапель йоду. Якщо він розпливеться, значить, вагітності немає. В протилежному випадку йод протягом деякого часу буде залишатися на поверхні рідини.

Ще один варіант полягає в перевірці за допомогою паперу. Потрібно капнути трохи йоду на змочений сечею білий папір. Зміна його кольору на фіолетовий, бузковий дорівнює двом смужках аптечного тесту. Якщо ж колір став синім - результат негативний.

Наші бабусі також дуже довіряли снам, як пророцтву цікавого положення. Вагітні дуже часто уві сні ловлять рибу, або вона їм просто сниться. Ще про вагітність свідчать сни, в яких жінки ловлять мишку. Сумнівно, але і безпечно.

Перевірте!

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору