Чим зайняти вільний час майбутній мамі в декретній відпустці?

Вихід в декретну відпустку - це як маленький вихід на пенсію. Жінка відчуває те саме: раніше вона була затребувана і дуже всім потрібна, працювала, приносила користь. А тепер, в один момент вона виявилася домогосподаркою. І після того, як вагітна виспалася, на думку їй приходять думки, що вона самотня, що їй нема чим зайнятися та інше. А ще фізичний стан залишає бажати кращого: болить спина, починається безсоння, не дай бог набряки та інші супутники вагітності.

Як же провести час з користю для себе і майбутнього покоління, щоб не померти з нудьги?

1. Найкращий варіант - навчитися робити щось, що давно хотіли, але не вистачало часу. Це може бути все, що завгодно: приготування нових страв, вишивка, плетіння бісером, в'язання гачком, орігамі.

2. Прочитати книги, на які раніше не вистачало часу. Саме книги (а не електронні тексти). Книга здатна зарядити вас справжньою енергією життя!

Шість способів провести час в допологовій декретній відпустці з користю

3. Підтримувати контакти з друзями і подругами, при цьому не намагайтеся сильно "вантажити" їх своїми вагітними проблемами, особливо якщо їх діти виросли або у них немає ще дітей. Залишайтеся для своїх знайомих такою ж цікавою людиною, як до вагітності!

4. Знайдіть друзів за інтересами! Зустріньтеся з вагітними в парку, в черзі до гінеколога. Так можуть зав'язатися дружні зв'язки на все життя!

5. Підготуйте список того, що потрібно для вас і малюка в пологовий будинок, того, що стане в нагоді вам вдома. Залиште рідним докладні рекомендації, що і як облаштувати до вашого повернення.

6. Нарешті, займіться йогою для вагітних або запишіться на курси для майбутніх мам. Цей спосіб дає відразу кілька переваг, тому що можна відмінно провести час з користю для здоров'я, познайомитися з однодумцями і дізнатися багато нового і цікавого!

Найголовніше - не відмовляйте собі в великих і маленьких радощах в цей період, адже, коли з'явиться малюк, вам доведеться на якийсь час забути про себе кохану і присвячувати себе тільки вашій найкращій, найулюбленішій на світі маленькій людині.

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору