Збираємо пазли

Я люблю збирати пазли. Дуже хочеться сказати: "з дитинства", але не можу. У моєму дитинстві таких чудових головоломок ще не було.

Час збирати пазли

Для мене збірка пазлів - не просто одне з найулюбленіших занять. Це майже пристрасть. Навіть незважаючи на те, що вільного часу може бути не так багато, але якщо на підлозі лежить чергова напівготовому картина, час я все одно знайду. Іноді навіть вночі. Тому що для мене це не тільки улюблений вид відпочинку, але і майже медитація.

Якщо вдається відвести улюбленого заняття всього пару годин в день - користь від цього неймовірна.

По-перше, дуже заспокоює. По-друге, настільки прояснюється в голові, що рішення всіх робочих або домашніх проблем стає очевидним. Головне, намагатися не думати про них в самому процесі складання :).

Час збирати пазли

Ми намагаємося на кожен Новий Рік купувати нові пазли, щоб було чим зайнятися в зимові канікули - ось де справжнє джерело вільного часу.

Картини, що складаються менш ніж з 1000 детальок, всім членам нашої родини збирати вже не цікаво, а за кілька років пазломаніі у нас склалася власна система збирання пазлів.

Це тільки невелика частина сімейної колекції. До речі, це наш улюблений папужка Бібік, який теж обожнює пазли. Напевно, ви вже здогадалися, що саме тому верхня коробка обгорнута в поліетилен.

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору