Як правильно підбирати сорочку і краватку під колір костюма

У цій статті ми розповімо про те, як навчитися правильно підбирати сорочку і краватку під колір костюма.

Ми радимо вам дотримати ряд правил. Це допоможе вам забезпечити собі звання "денді".

По можливості у вас має бути в арсеналі 3-4 костюма (сірий, синій, чорний), а також літній лляний. Крім того, у вас повинно бути не менше 7 краваток і сорочок. В цьому випадку речі не будуть швидко зношуватися, а також блищати. Найкраще зберігати сорочки і костюми на окремих вішалках.

Підібрати краватку до сорочки не складно, головне, щоб вони знаходилися в одній колірній гамі. Важливо, щоб сорочка була не темніше піджака.

Як вибрати краватку і сорочку під костюм?

Бажання чоловіка виглядати модно і відповідати сучасним трендам цілком природно. Але в цілому, колірна гамма костюма разом з краваткою не повинна складатися більш ніж з 3 кольорів. Універсальним можна назвати костюм чорного кольору, оскільки до нього йдуть краватки і сорочки практично всіх кольорів.

Чорний колір краще не поєднувати з коричневим. Якщо костюм сірий, його можна поєднувати з деталями рожевого, блакитного або чорного кольорів.

Якщо у вас синій костюм, його можна поєднувати з відтінками блакитного, білого, бузкового і рожевого.

Якщо костюм коричневий, тоді деталі вибирайте пісочного або бежевого кольору.

Важливо, щоб тон краватки був на тон темніше, ніж сорочка. Якщо краватка в горошок, її колір повинен бути схожим з кольором сорочки. Якщо костюм і сорочка виконані в одній гамі кольорів, краватку можна використовувати будь-яку. Але не поєднуйте краватку в клітку і сорочку в смужку, і навпаки.

Відповідно до ділового етикета, якщо ви одягаєте костюм і сорочку, в цьому випадку важливо, щоб рукав піджака відкривав рукав сорочки приблизно на 1 см. Важливо, щоб край піджака закінчувався точно на кісточці зап'ястя. Також відповідно до ділового етикету не слід комбінувати краватку і сорочку з коротким рукавом.

Сподіваємося, ця стаття підказала вам, як правильно підібрати під костюм відповідну сорочку і краватку.

Схожі публікації

0 коментарів

оновити, якщо не видно коду
Вгору