» В'язання

Як зв'язати галстук (краватку) спицями

Нарівні з бритвеним верстатом, краватка - один з найпопулярніших подарунків на 23 лютого. Давайте злегка разнообразим цей традиційний подарунок і піднесемо своєму коханому не просто краватку, а в'язану краватку, тим більше, що це - безсумнівний тренд нинішнього сезону. Не знаєте, як зробити краватку своїми руками, а 23 лютого не за горами? Ми вам розповімо, як зв'язати краватку спицями. До речі, за нашою інструкції ви можете пов'язати краватку спицями, як для чоловіка, так і для дитини.

Як зв'язати галстук (краватку) спицями

В'язану краватку. схема в'язання

Розмір

Дитячий (дорослий): близько 109 (127) см в довжину.

Примітка: опис в'язання краватки наведено для меншого розміру (в дужках вказані зміни для більшого розміру). Якщо вказано одне число, то воно відноситься до всіх розмірів.

Знадобиться

щільність в'язання

9 петель х 2,5 см.

Візерунки та види петель

Опис в'язання

Ниткою A наберіть 260 (300) петель і в'яжіть:

1 ряд: всі петлі лицьові.

2 ряд: в'яжіть лицьовими до останньої петлі і на останній петлі зробіть одне поповнення шляхом пров'язування цієї петлі по черзі за передню і за задню стінку.

Перейдіть на нитку B і продовжуйте в'язати:

3 ряд: всі петлі лицьові.

Перейдіть на нитку С і продовжуйте в'язати:

4 ряд: в'яжіть лицьовими до останньої петлі і на останній петлі зробіть одне поповнення шляхом пров'язування цієї петлі по черзі за передню і за задню стінку.

5 ряд: всі петлі лицьові.

Перейдіть на нитку А і продовжуйте в'язати:

6 ряд: в'яжіть лицьовими до останньої петлі і на останній петлі зробіть одне поповнення шляхом пров'язування цієї петлі по черзі за передню і за задню стінку.

7 ряд: всі петлі лицьові.

8-11 ряди: повторюйте ряди 6 і 7.

12 ряд: в'яжіть петлі лицьовими до останніх 2-х петель, останні 2 петлі пров'яжіть двома разом лицьовими.

13 ряд: всі петлі лицьові.

14-19 ряди: повторюйте ряди 12 і 13.

Збірка

Закріпіть нитку. Розкладіть краватку на рівній поверхні, зволожите його і дайте йому висохнути так, щоб його краю не загиналися і сам краватку став рівним і плоским.

Вгору