» На всі випадки життя

20 корисних порад на всі випадки життя. Тепер у мене не життя, а казка!

Ти живеш в постійній напрузі, і навіть життєві дрібниці віднімають твій час, енергію і викликають одні лише труднощі? Редакція Chomu-navchytisya.info зібрала для тебе 20 корисних порад на всі випадки життя. Не бійся спрощувати собі життя, адже ніхто за тебе цього не зробить ... Живи з легкістю, і нехай все дивуються, як тобі це вдається!

 1. Не можеш, як слід розмазати масло? Супер-ідея для любителів бутербродів! Натри його на тертку і рівномірно розподіли по шматочку хліба.
 2. Не можеш, як слід розмазати масло?

 3. Щоб губка для миття посуду була чиста і суха, придбай спеціальний утримувач для губки.
 4. Щоб губка для миття посуду була чиста і суха

 5. Перехотілося слухати музику, поки розплутував навушники? Закручуй їх таким чином і тобі більше не доведеться діставати з кишені заплутані навушники.
 6. Перехотілося слухати музику, поки розплутував навушники?

 7. Зроби собі сюрприз: залиш гроші в кишені куртки і постарайся забути про них. На наступний сезон, коли одягнеш цю ж куртку, ти будеш приємно здивований.
 8. залиш гроші в кишені куртки і постарайся забути про них

 9. Перед тим як сідати в таксі, запиши його номера на випадок, якщо ти щось забудеш в машині. Це заощадить твій час!
 10. Перед тим як сідати в таксі, запиши його номера

 11. Тебе трясе перед якимось важливим подією? Сходи в спортзал - розслабся і підніми собі настрій. До того ж, будучи в хорошій формі, ти відчуваєш себе впевненіше.
 12. Сходи в спортзал - розслабся і підніми собі настрій

 13. Захоплюєшся живописом, фотографією, а, може, у тебе є улюблена група? Повісь будь-яку вподобану тобі зображення на стіну в своїй кімнаті і таким чином прикрась власний життєвий простір!
 14. Захоплюєшся живописом, фотографією, а, може, у тебе є улюблена група

 15. Ностальгія за дитинством? А що, наприклад, заважає тобі зіграти в улюблену дитячу гру? Збери друзів і дерзайте!
 16. Ностальгія за дитинством

 17. Ні для кого не секрет, що книги роблять нас мудрішими. Розвивай себе, візьми собі в звичку щовечора читати хоч кілька сторінок захоплюючої книги перед сном.
 18. книги роблять нас мудрішими

 19. Ще з початкових класів ти не носиш лінійку в пеналі, вірно? Але іноді ти все-таки відчуваєш в ній необхідність. Виміряй свою долоню, щоб в майбутньому з легкістю вимірювати будь-який предмет в будь-якому місці, коли під рукою немає лінійки.
 20. не носиш лінійку в пеналі

 21. Хочеться чогось нового. Почни змінювати своє життя з дрібниць: поміняй свій звичний маршрут на роботу. Побачиш, твій настрій покращиться і робочий день буде набагато продуктивніше.
 22. поміняй свій звичний маршрут на роботу

 23. Більше пиши: на ноутбуці, в блокноті - все одно! Це допоможе тобі навчитися красиво викладати думки і будувати власні висловлювання.
 24. Більше пиши: на ноутбуці, в блокноті

 25. Зроби коханому і близькій людині несподіваний сюрприз. Подаруй йому щось просто так, адже турбота і увага не вимагають причин і умов.
 26. Зроби коханому і близькій людині несподіваний сюрприз

 27. Приведи речі навколо себе в порядок. Зрівноваживши все зовні, ти зможеш створити гармонію всередині себе.
 28. Приведи речі навколо себе в порядок

 29. 10 ключів на одній зв'язці? Поспішаєш і не можеш знайти відповідний ключ? Пофарбуй їх в різні кольори. Зручно і око радує!
 30. 10 ключів на одній зв'язці

 31. Цілими днями тільки те й робиш, що драішь за всіма каструлі... Побережи свої прекрасні ручки: набери в каструлю мильної води і постав її на плиту - результат вражає!
 32. Цілими днями тільки те й робиш, що драішь за всіма каструлі

 33. Випивай стакан води відразу ж після пробудження. Це збалансує роботу організму і наситить його необхідної після сну вологою.
 34. Випивай стакан води відразу ж після пробудження

 35. Запроси вподобаного тобі людини на вечерю. Скільки того життя?!
 36. Запроси вподобаного тобі людини на вечерю

 37. Сон - це запорука продуктивної і здорової роботи організму. Спи по 8 годин на день. Чи не відмовляй собі в цьому задоволенні!
 38. Сон - це запорука продуктивної і здорової роботи організму

 39. Завжди приємно лягати в чисту ліжечко. Поміняй постільна білизна, це допоможе тобі ще більше розслабитися перед сном і міцно заснути.

Завжди приємно лягати в чисту ліжечко

Люби себе і не ускладнюй життя оточуючих. Візьми собі на замітку ці поради, вони значно спростять твоє життя! Поділися ними з кращими друзями.

Вгору