» Кулінарія

Рецепти для мультіварок - кулінарія рецептів

Ви купили мультиварку, але не знаєте, які рецепти для мультиварки підійдуть? Давайте на нашому сайті ділитися досвідом і допомагати один одному у виборі рецептів для мультіварок. За допомогою мультиварки можна приготувати багато різних страв і здивувати цим рідних і друзів. Це така універсальна річ, в якій можна пекти пироги, запіканки, кекси, хліб, шарлотки.

Рецепти для мультіварок - кулінарія рецептів

Мультиварка - чудова автоматична каструля, яка економить час, продукти, додає позитивні емоції на кухні. Крім неї для приготування страв більше ніякої посуду не потрібно: в цьому чудо-агрегаті можна варити варення і випікати хліб.

Приготування їжі заняття приємне і не складне, але тільки якщо ви готуєте з коханою чудо-каструлею і знаєте багато рецептів для мультиварки. Готуємо страви за рецептами для мультиварки просто, швидко, а головне смачно!

Рецепти українських страв

Рецепти українських страв

Українська кухня або національна кухня України - це набір смачних традицій, які шануються в усьому світі. Так, наприклад, практично у всіх куточках земної кулі Ви зможете знайти кафе та ресторанчики народної кухні українців, які користуються чималим інтересом з боку гурманів! Чому ж кулінарія цієї країни настільки шанована ?! Причин тому кілька.

В цілому ж, якщо вести мову про особливості традиційної кухні України, то варто відзначити, що вона досить різноманітна. Асортимент її страв великий! Серед них Ви знайдете перші і другі страви, салати, випічку, а також всілякі десерти. Чимало такій різноманітності сприяли сприятливі кліматичні умови країни. На її території споконвіку вирощували всілякі зернові культури, овочі, фрукти і ягоди.

Річки ж завжди були багаті на рибу, як, втім, і морські прибережні зони. Крім того в багатьох домашніх господарствах розводили свиней, корів і птахів (курей, гусей, індиків і т.д.). Тому не дивно було побачити на столі українця м'ясо, яйця, молоко, молочні та кисло молочні продукти. Загалом, як видно, харчові продукти на території України були найрізноманітнішими, що не могло не зіграти вирішальної ролі і в різноманітності рецептів страв.

Найзнаменитіші страви західно-української кухні:

холодець

Безумовно, список цей можна продовжувати і продовжувати, але краще з такими стравами все ж знайомитися безпосередньо в рецептах!

Загалом, українська кухня - це справжній достаток всіляких ласощів, лише спогад про які пробуджує апетит! До речі, не варто думати, що чарівною самобутністю має лише західно-українська кухня. Притаманна вона кулінарії і в північній, і в центральній, і в південній, і в східній частинах країни. Так, наприклад, жителі північної України найбільше люблять такі страви: червоний борщ, капусняк, м'ясні млинці, гречаники, холодець, кулеб'яку з рибкою, а також всілякі страви з картоплі і круп. У центральній частині країни найбільше улюблені страви з риби, також досить часто тут готують млинці з усілякою начинкою і киселі.

Народна кухня південної України славиться особливим достатком страв, оскільки в цій частині країни проживає понад сто різних національностей. Загальною ж рисою в кулінарії цього регіону є особлива любов до м'ясних страв з овочами, та й взагалі до овочів і фруктами, якими дана земля багата. Жителі сходу України також, як і жителі півдня, найбільше віддають перевагу блюдам з м'яса, а також всілякі страви з овочів і фруктів.

Вгору