» Краса і здоров'я

Краса жіночого тіла в чуттєвих і відвертих фотографіях українського фотографа

Слов'янська краса цінувалася в усі часи, і до цього дня російські, українські, білоруські та дівчата інших ближніх країн вважаються одними з найкрасивіших у світі. Це майстерно відображає в своїх роботах український фотограф Давид Дубницький з міста Дніпро (Дніпропетровськ).

Талановитий чоловік працює як незалежний фотограф, чиє портфоліо в основному складається з голих і напіводягнених жінок. Як би там не було, в його фотографіях немає відвертого ceкca і вульгарності, адже головною метою фотографа є передати саме красу жіночого тіла.

Краса жіночого тіла в чуттєвих і відвертих фотографіях українського фотографа

Краса жіночого тіла

Краса жіночого тіла в чуттєвих і відвертих фотографіях

Краса жіночого тіла в приголомшливо реалістичних роботах Сергія Маршеннікова

Сучасний художник Сергій Маршенніков (Serge Marshennikov), натхненний красою жіночого тіла, створює образи, сповнені ніжності і чарівності. І зовсім не дивно, що ці реалістичні картини, наповнені неймовірною привабливістю, легкої сексуальністю і чарівною м'якістю, завоювали широке визнання у всьому світі. Дівчата на них настільки вродливі, що дивитися без завмирання серця просто неможливо.

Використовуючи художні прийоми XIX століття і граючи зі світлотінню, квітами і відтінками, Сергій створює воістину натхнені жіночі образи, ніби підсвічені зсередини. Його картини - поезія жіночого тіла, в якій немає вульгарності й розпусти. Всі дівчата в роботах автора виглядають цнотливо і побожно, але при цьому вельми сексуально.

Краса жіночого тіла в приголомшливо реалістичних роботах Сергія Маршеннікова

натхненний красою жіночого тіла

поезія жіночого тіла

Вгору