» Декор, декупаж

Декор предметів в техніці Декупаж

У нинішній час дуже модно стало обзаводитися речами ручної роботи. Завдяки цій моді розвиток отримують різні хобі. Одним з таких хобі є декупаж.

Пропоную вашій увазі свої роботи декор предметів в техніці декупаж, які я недавно зробила, готуючись до лютневих свят. Використовувала дерев'яні та металеві заготовки, серветки, роздруківки, акрилові фарби, акриловий лак, алкідний лак. Застосовувала техніку штучного старіння.

Сердечка з трояндами

Сердечка з трояндами

Шкатулка, гребінець і щоденник

Шкатулка, гребінець і щоденник

Сердечко вінтажне

сердечко вінтажне

Що таке декупаж

На відміну від більш складних способів декорування різних матеріалів, декупаж показує найвищі результати по співвідношенню якості, краси і простоти. Так що ж таке декупаж? Декупаж - це аплікація. Але цю аплікацію покривають лаком, виглядає вона як розпис, та й зробити її не складно. І, крім всіх цих плюсів, є ще один: приголомшливий результат можна отримати навіть не маючи досвіду в цьому виді творчості.

Історично склалося, що матеріалом, призначеним для декорування, був папір. Ця традиція збереглася і до сих пір. Тільки тепер замість спеціальної кольорової і дуже тонкого паперу використовують тришарові серветки для декупажу. Саме через це декупаж часто називають «серветковий технікою».

Отже, що ж можна прикрасити паперовими серветками? Насправді все, що завгодно. Необхідно тільки врахувати, що декорується предмет повинен бути однотонним. Також він не повинен бути дуже темним, щоб просвічує паперовий візерунок був добре видно.

Вгору